Aktualności

Marzec – czas się obudzić z zimowego snu!

Listopad – krótsze dni, ale treningi tej samej objętości

Październik – czas przygotować się do jesienno – zimowego sezonu!

Wrzesień – czas zadbać o formę po wakacjach!

W sierpniu również warto się poruszać!

Lipiec, dla niektórych wakacyjny odpoczynek, dla innych oczekiwanie na takowy. Tymczasem warto pomyśleć o szlifowaniu kondycji również latem.

Zajęcia w czerwcu to świetne przygotowanie na wyjazd wakacyjny.

Zapraszamy na zajęcia w maju. Poniżej znajdziecie grafik treningów.

grafik maj

Kwiecień to świetny miesiąc na rozpoczęcie nowej przygody z aktywością fizyczną, która przyniesie Twojemu ciału same korzyści.

wiadomość z dnia 1 marzec 2022

Wiosna puka do okien, nie ma co zwlekać z rozpoczęciem aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Zapraszamy na zajęcia w marcu.

wiadomość z dnia 2 stycznia 2022

Noworoczne postanowienia ? Nie czekaj do kolejnego poniedziałku ani nawet do jutra.

Poniżej grafik na styczeń 2022. Zgłoś się na zajęcia już dziś.

wiadomość z dnia 30 listopada 2021

My się zimy nie boimy i codziennie ćwiczymy. Zapraszamy na zajęcia w grudniu. Poniżej znajdziecie grafik treningów.

wiadomość z dnia 31 października 2021

Zapraszamy na zajęcia w listopadzie. Poniżej znajdziecie grafik treningów. Nowością w tym miesiącu są zajęcia w soboty. Widzimy się o 8.00 i mamy do wyboru dwa rodzaje zajęć.

wiadomość z dnia 28 września 2021

Już od października ruszamy z nowymi zajęciami na świeżym powietrzu: zapraszamy Was na Slow Jogging. Trzy razy w tygodniu będziemy razem truchtać. Czym jest Slow Jogging ? To powolny trucht, pozwalający swobodnie oddychać , na minimalnym tempie (wolniejszym od marszu). Dlatego jest to forma aktywności absolutnie dla każdego. Udowodniono, że tak mało obciążający organizm, delikatny trucht korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy, poprawia sprawność, wydolność, zwalcza nadwagę i działa odmładzająco. wiadomość z dnia 26 sierpnia 2021

Zapraszamy w każdy wtorek i piątek o godz. 9.00 oraz czwartek godz. 19.30

wiadomość z dnia 26 sierpnia 2021

Ruszamy się ! Poniżej grafik na wrzesień. Wprowadzamy nowe zajęcia – na rolkach ! Dwa rodzaje treningów rolkowych – rolki klasyczne i nartorolki (więcej szczegółów w opisie zajęć). Codzienne treningi Nordic Walking – nauka poprawnej techniki chodzenia z kijami, rozgrzewka i ćwiczenia rozciągające. Rano zapraszamy na „poranny rozruch” – rozpoczęcie dnia zdrową dawką ruchu, pobudzenie krążenia, dotlenienie mózgu – działa jak dobra kawa 🙂 – zastrzyk energii na cały dzień. Zapraszamy też na wieczorne bieganie.

Czekamy na Ciebie!

wiadomość z dnia 01 czerwiec 2021

Od czerwca uruchamiamy rozgrywki siatkówki plażowej. W poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 zapraszamy na boiska siatkówki plażowej przy liceum w Stanisławowie Pierwszym. Zgłoś chęć udziału w rozgrywkach sam lub całą drużynę (4os.) – więcej szczegółów w zakładce Siatkówka plażowa

wiadomość z dnia 01 czerwiec 2021

Poniżej grafik na czerwiec. Sprawdź, w których zajęciach chcesz brać udział w miesiącu czerwcu i zaznacz je w kalendarzu w zakładce Warunki uczestnictwa. Pamiętaj, że w ramach abonamentu (miesięcznej opłaty 150 zł) możesz uczestniczyć w dowolnej ilości zajęć wykazanych w grafiku.

wiadomość z dnia 22 maj 2021
World Days of NW
Wiadomość z dnia 02 maj 2021
TRENINGI OTWARTE ! Do końca maja zapraszamy na wszystkich na nasze zajęcia sportowe bez wcześniejszych zapisów i opłat. 
Ruch na świeżym powietrzu! Tego właśnie nam teraz potrzeba. Ostatni czas pokazał, jak ważne jest zadbanie o własne zdrowie i kondycję fizyczną. Chcemy zachęcić Was do podjęcia aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Już od 4 maja zapraszamy na wspólne zajęcia sportowe prowadzone przez instruktorów w okolicznym lesie na terenie naszej gminy. Szczegółowa oferta zajęć w Grafiku.