Nasi instruktorzy

Marcin – w triathlonie jako zawodnik od 2005 roku, jako trener od 2012. Marcin posiada kwalifikacje instruktora triathlonu, trenera II klasy pływania, instruktora pływania, instruktora indoor cyclingu. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji metodycznych. Przez prawie 15 lat startów przeszedł przez całą drogę od sprintu do IronMana. Przygotowuje zawodników zaczynających od sprintów na IronManie na biegach ULTRA kończąc. Podopieczni Marcina zdobywają medale Mistrzostw Polski AG w triathlonie, a także kwalifikacje na największe imprezy z logiem IronMan.

Istvan – jest międzynarodowym instruktorem Krav Maga w elitarnej szkole sztuk walki – Saario Academy. Sztukami walki zajmuje się od 23 lat. Prekursor Defendo w Polsce. Szef Wyszkolenia Defendo w Polsce. Instruktor Defendo RED level 3. Członek komisji egzaminacyjnej Defendo Alliance w Polsce. Instruktor I.D.D.I. – International Division of Defendo Instructors (jako pierwszy spoza granic Finlandii). Członek międzynarodowej grupy Defendo R.A.I.D. – Research and International Developement. Instruktor Defendo Blue level II – Techniki i Taktyka interwencji. Założyciel klubu Fighter’s Fitness. Współzałożyciel organizacji Krav Maga Network. Czarny pas 2 dan Classic Krav Maga.

Adam – Od zawsze uzależniony od aktywności sportowych. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności narciarstwo zjazdowe oraz rolek terenowych. Ambicją jest spróbowanie każdej dyscypliny sportowej. Niezależnie od pory roku i pogody przeznacza wolne chwile na budowanie charakteru i formy. Uwielbia pracę z ludźmi w każdym wieku. Obecnie pracuje głównie za biurkiem, dlatego każdą wolną chwilę poświęca na doskonalenie ciała i ducha. Zwolennik diety wegańskiej, metody oddechowo-temperaturowej Wima Hoffa i medytacji.

Grażyna – Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności narciarstwo zjazdowe. Instruktor Nordic Walking i Slow Jogging. Amatorsko trenuje triathlon w klubie Tri Level.

Adam – W latach 1988 – 2000 uprawiał wioślarstwo z czego ostatnie 7 lat zawodowo. Zdobył 3 miejsce na Akademickich Mistrzostwach Świata w Zagrzebiu oraz 5 miejsce na Mistrzostwach Świata do lat 23 w Ioaninna (Grecja) oraz 6 miejsce na Mistrzostwach Świata do lat 23 w Mediolanie (Włochy). Członek kadry olimpijskiej na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney. Amatorsko uprawia wiele dyscyplin, głównie biegi, kolarstwo oraz trithlon. Wielokrotnie nagradzany na różnego rodzaju zawodach, np.: srebrny medalista Górskich Mistrzostw Polski Masters w 2009, tytuł Mistrza Polski w Górskich Maratonach Szosowych (2009), złoty medal w drużynowych zawodach 24h MTB w Sontra – Niemcy, zwycięstwo w kategorii wiekowej w Suszu na dystansie Half IronMan z czasem 4h29′; miejsca punktowane w wielu biegach ulicznych: Maraton – 2:36:32, Półmaraton – 1:14:46, 10km – 34:56.

Mirek – Uprawia czynni triathlon od 2014. -Trener pływania II klasy, instruktor triathlonu, ratownik wodny. Założyciel klubu triathlonowego i szkoły pływania Tri Level.

Patrycja – od trzech lat jako licencjonowany instruktor z legitymacją wydaną przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich uczy dzieci i dorosłych zarówno doskonalić umiejętności jak też stawiać pierwsze kroki na rolkach. We wrześniu 2021 Patrycja startuje w Mistrzostwach Polski Free Style Slalom.